KONST / Litografier / Färglitografi 17099077

nr 1709 9077

Bengt Olov Abrahamsson

(1924-1989), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 343/360, mm;: 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm

Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:02:21

Bengt Olov Abrahamsson

Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson